Den vzhůru nohama...

února 11, 2020

Spousta z nás si jistě v dětství představovala, jaké to je být učitelkou/učitelem. Někdo doma učitelskou profesi trénoval na svých plyšových medvědech a někdo k tomu „využíval“ své sourozence. Ale pouze některým se jejich dětský sen splnil. Stejně jako naší paní učitelce Radce Horníčkové. Ani ona nezapomněla na tu dětskou touhu postavit se před tabuli jako učitel a zadávat úkoly. A tak se rozhodla, že by ráda žákům 4. B umožnila splnit si jejich představy. V den pololetního vysvědčení se tedy probudila jako žákyně Radka Horníčková a její studenti se naopak přeměnili na učitele. Nikdo ze třídy přípravu nepodcenil. Všichni měli vše nachystáno a skutečnou paní učitelku několikrát podrobili písemnému zkoušení u tabule a ani tomu ústnímu se nevyhnula.  Někteří z žáků se v této roli cítili natolik dobře, až se paní učitelka zalekla vzrůstající konkurence. Však posuďte sami z fotografií, kterým žákům by role učitele vyloženě sedla.

Mgr. Radka Horníčková

Pohádka pro nejmenšíStředověké město
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty