Den matek v Dámském klubu seniorů

května 13, 2016

V pondělí 9. 5. ženy v Dámském klubu seniorů slavily Den matek a VI. oddělení družiny si k této příležitosti nachystalo pásmo básní, lidových písní a tanců. Děkuji dětem z kroužku flétny (Katce Dreslerová ze III. B, Nele Mazalové z II. C a Nikole Vokounové z V. C), které s námi učinkovaly pod vedením paní učitelky Jitky Králíkové. Také děkuji za pomoc při učinkování našim stálicím z V. A, Natálce Psotové a Lucce Veselé, a Sáře Alkhaldi ze IV. C. I když jsme měli na vystoupení velmi málo času, dětem se vystoupení velmi vydařilo.

Bohumila Kolínková

Přidat komentář
Cvrčovice všemi smyslyFotbal v Žabčicích

Přidejte Váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty