Den dětí v mateřské škole

června 08, 2022

Jsou oslavy, které mají v naší mateřské škole velkou tradici. Každým rokem se kolektiv dospělých snaží pro děti na jejich svátek připravit co nejzábavnější program. Paní kuchařky připraví vždy něco dobrého na zoubek. Letos to bylo podobné. Svačina v podobě plněných šnečků, ovocné džusy, sladkost. Následovala pohádka na přání na interaktivní tabuli. Nejvíc se ale děti těšily na zahradu, kde paní učitelky připravily různá stanoviště se sportovními aktivitami. Jak velcí, tak i ti nejmenší zápolili o co nejlepší výsledek. Nakonec všechny čekalo překvapení – manželé Dvořákovi přinesli dětem zmrzlinu. Hezká tečka na závěr oslavy. Děkujeme!

                                                                                   Učitelky MŠ Pasohlávky

Běžecký závod v Deutsch–WagramuMoje Veličenstvo kniha
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty