Dělat dobré skutky nás baví

prosince 03, 2018

V rámci Dne díkůvzdání jsem ve třídě 5. C uspořádali menší sbírku pro brněnský Klokánek. Uvědomujeme si totiž, že rodina není samozřejmost a každý by za ni měl být vděčný. A protože se blíží Vánoce, čas na dobrý skutek byl přímo ideální. Sbírka byla zaměřena na výtvarnické a papírenské potřeby, kterých u dětí není nikdy dost. Žáci 5. C vybrané potřeby řádně zabalili do krabic a paní učitelka třídní je pak dětem do Klokánku zavezla. Dokonce s nimi pár chvil v Klokánku pobyla a pomohla jim z vybraného materiálu vyrobit několik vánočních dekorací. Děti z Klokánku žákům vzkázali obrovské DÍKY a paní učitelka třídní by chtěla veliké DÍKY vzkázat především všem rodičům, kteří se do sbírky zapojili a bez kterých by sbírka nemohla vzniknout. Celá třída všem vzkazuje: „POMÁHEJME DRUHÝM, ten pocit za to určitě stojí!“

Radka Horníčková

Družina v PasohlávkáchPříprava na Mikuláše
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty