Dějepisná olympiáda 2015/16

ledna 25, 2016

I v letošním školním roce se uskutečnila olympiáda z dějepisu. Školního kola se zúčastnilo 22 žáků, kteří si formou testu poměřili své znalosti z české historie. Letos je to přesně 700 let od narození Karla IV., proto se Lucemburkové stali ústředním tématem celé soutěže.

Ve školním kole uspěla Petra Oháňková, která není pro pozorného čtenáře školního webu neznámé jméno. Petra se účastní pravidelně soutěží a olympiád a má v nich dlouhodobě výborné výsledky (podrobně zde). Na okresním kole v Tišnově se neztratila ani v konkurenci gymnazistů a dosáhla pěkného 10. místa ze 45 účastníku (výsledky zde). Gratulujeme.

Lukáš Mertlík

Individuální příprava na soutěže patří k přednostem naší školy, za což patří velké díky všem učitelům, kteří se takto svým žákům věnují.

Stanislav Polák

Přidat komentář
Planetárium Morava ve školní družiněProjekty v anglickém jazyce

Přidejte Váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty