Daltonská výuka: Plaváčci a ryby

února 19, 2016

Víte, která ryba je na světě nejdelší, nejtěžší nebo nejrychlejší? Žáci druhých tříd se v bloku daltonské výuky dozvěděli i další zajímavosti ze světa ryb. U interaktivní tabule si nejdříve všechny rekordmany z podmořského světa prohlédli a poslechli si také spoustu informací. Své nově nabyté informace pak uplatnili ve vyplňování pracovních listů. V části nepovinných úkolů si žáci vyrobili papírové ryby, poskládali puzzle nebo si mohli vybarvit obrázek s danou tématikou. Další část výuky byla zaměřená na ukončení plaveckého výcviku, které nás čekalo následující den. Děti se naučily novou písničku, zapojily se do vyrábění medaile, kterou jsme připravili pro instruktory plavání v Hustopečích. Obě části daltonu si žáčci užili a už se těší na další.

Jitka Králíková a Monika Tomečková

Přidat komentář
Přípravné ročníky  –  ukončení plaveckého výcvikuAurora

Přidejte Váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty