Daltonská výuka ve 4. třídách

října 25, 2016

Letošní čtvrťáci se v září stali námořníky a vypluli na dlouhou plavbu po mořských vlnách. Během celého školního roku poplují širým světem a v hodinách českého jazyka, matematiky, vlastivědy a přírodovědy budou zdolávat překážky v podobě rozličných úkolů, díky kterým si procvičí probírané učivo, upevní si, co už ví, a dozví se spoustu nových informací.

Před vyplutím lodi si posádky tříd zazpívali mořskou písničku o třech citrónkách. V pracovním listu si procvičili notovou osnovu a angličtinu si protrénovali při malování ostrova, který doplnili popisem anglických slovíček. V pracovních činnostech si sami vyrobili podzimního draka.

Po celou plavbu je bude provázet laskavý racek Cha-cha anebo poťouchlý papoušek Krákora.

A na konci plavby je čeká úžasný poklad…

Tak vzhůru na palubu…

Vyplouváme…

Jitka Benová, Martina Hubáčková, Kateřina Pikulová

9. vydání školního časopisu V PohoČervená – oranžová – zelená – jedemééé…
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty