Dalton v prvních třídách

listopadu 19, 2015

Počátkem listopadu proběhlo ve všech prvních třídách projektové vyučování s daltonskými prvky (samostatnost a rozhodování při řešení zadávaných úkolů, sebehodnocení) na téma: „Strašidel se nebojíme.“ Prvňáčci vyplňovali svoje první pracovní listy s povinnými úkoly téměř bez pomoci paních učitelek. Mohli se však poradit s kamarády, ale současně nerušit ostatní spolužáky. A věřte, že se všem dětem dařily i další nepovinné úkoly, např. vyrobit ducha z papírových kapesníčků, pavouka z černého papíru nebo poskládat dýni (puzzle)!

                                                             Andrea Švecová, Marie Bednářová, Lucie Janíčková

Přidat komentář
Záložka, která spojuje školySvatomartinský průvod v Pasohlávkách

Přidejte Váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty