Dalton v prvních třídách

března 20, 2018

Jelikož jsme škola s daltonskými prvky, tak i prvňáčci se od pololetí zapojili do tohoto projektového vyučování. Daltonská výuka je vždy jednou za měsíc na určité téma. V únoru to byl MASOPUST.  Děti si vyzkoušely pracovat samostatně, bez vedení paní učitelky. Mohly spolupracovat mezi sebou, což je velmi bavilo. Samozřejmě i paní učitelka poradila, pokud si už nevěděly rady. Vypracovávaly povinné a nepovinné úkoly, za které dostávaly body, které se postupně sčítají. Měly zábavnou matematiku i český jazyk, vytvářely si karnevalové masky, kreslily obličeje na balonky, poslouchaly pohádku. Na konci roku je čeká vyhodnocení daltonské výuky a určitě i nějaká malá odměna.

Jana Rudolfová

Projekt KOUŘENÍVítáme jaro
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty