Dalton v 5. A

dubna 12, 2017

Máme rádi zvířata, protože jsou chlupatá a mají hebkou srst! Jak jsme si zazpívali ve známé dětské písničce… a přesvědčili jsme se o tom i v přírodovědných daltonských blocích. Cestovali jsme napříč podnebnými pásy za tučňáky i slony, sledovali jsme stopy zvěře po sněhových pláních i písečných dunách. Katka Čížková a Eliška Mašková nás provedly po české přírodě a ukázaly nám neznámé druhy savců, plazů, ptáků i hmyzu. Katka Nováková a Sára Welzlová si pro nás připravily zajímavosti z historie a práv zvířat. Hladovým ptáčkům jsme nachystali krmítka se slunečnicovými semínky. Ale nezapomněli jsme ani na sebe, vypěstovali jsme si řeřichu ke svačině. Abychom se pobavili, luštili jsme křížovky a přesmyčky nebo jsme kreslili obrázky, zpívali písničky, četli si básničky… A Patrik Kolář a Šimon Zvěřina nás provedli světem fotbalu.

Přípravné ročníky u hasičůVýtvarná soutěž Dětské mapy Barbary Petchenik
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty