Dalton u třeťáků

prosince 11, 2016

Praotec Čech, Kazi, Teta, Libuše… Už asi tušíte, jaké bylo další téma naší daltonské výuky. Ano, byly to české pověsti. Nejdříve jsme všichni zhlédli kreslené příběhy z naší historie, pak nás čekaly pracovní listy a spousta zábavných úkolů. Všichni jsme kreslili daný příběh, někteří z nás modelovali postavičky, skládali jsme puzzle, hráli jsme pexeso a vyrobili jsme si královskou korunu. Dalton nás jako vždy moc bavil a už se těšíme na další, tentokrát s vánoční tematikou.

Jitka Králíková, Simona Urbičová, Eva Dohnalová

Krakonošovy VánoceAlfíček v přípravných ročnících
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty