Dalton nás baví

srpna 30, 2015

Úsměvy, spokojenost a radost z učení provázejí naše daltonské vyučování. Žáci se prozatím seznamují se základními principy tohoto alternativního učení. Mohou pracovat samostatně, nebo ve skupinkách, volně se pohybují po třídě a sami se mohou rozhodnout, kterému úkolu se chtějí věnovat nejdříve, zda matematice, českému jazyku nebo výtvarné výchově. Právě tyto předměty se totiž snažíme do daltonských bloků pravidelně zapojovat.

Každý daltonský blok je tematicky zaměřený a při práci na úkolech děti provází kreslené postavičky.

Kateřina Pikulová

Přidat komentář
4. vydání školního časopisuTablety do školy

Přidejte Váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty