Čtvrté třídy vyrazily za kulturou

června 01, 2022

V měsíci květnu se čtvrťáci podívali za kulturou do nedalekého Brna, a to hned dvakrát. Nejprve vyrazili do Divadla Bolka Polívky na představení Brouk Pytlík. Barevné kulisy, veselé kostýmy herců i chytlavé písničky si všichni užili, stejně jako slavnostní divadelní atmosféru. Úspěch měla i procházka centrem Brna. Nejvíce se dětem líbila socha Jošta, barevná fontána u Janáčkova divadla a andělíček na kostele sv. Jakuba, který na ně ukazoval zadnici.

O týden později děti vyrazily do Brna znovu, tentokrát do muzea Anthropos. Čekala je exkurze a expozice o pravěku, o kterém se toho tolik dozvěděly letos ve vlastivědě. Mohly si prohlédnou různé nálezy z prehistorických období, od předmětů pro každodenní použití až po lidské kosti. A s obřím mamutem a mamutím mládětem museli mít fotku prostě všichni.

Ohlédnutí za kroužkem němčinyPrvňáčci na výletě
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty