Čtvrťáci a Pohořelice

prosince 08, 2015

3. hodina daltonské výuky – Znalosti o Pohořelicích (aneb najdi si informace) proběhla ve 4. třídách poslední listopadový týden. Děti musely zpracovat otázky týkající se Pohořelic – k dispozici měly své vlastní referáty, prezentace a obecné informace z webu.
Pro mnohé některé získané informace byly zcela nové, mnohým se otevřela historie Pohořelic, pro některé to byly známé skutečnosti. Kromě toho se potýkaly s matematikou, češtinou a angličtinou. Aby si trochu odpočinuly, hrály např. pexeso nebo kreslily obrázky. No, práce byla pro většinu radostná, o tom svědčí jejich závěrečné sebehodnocení a hodnocení celodenní práce.

Kateřina Dalecká, Martina Kozderová, Iva Vaculíková

Přidat komentář
Projekt Pralesy dětemMikulášský dalton

Přidejte Váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty