Co je nového v 1. B?

února 15, 2019

V naší třídě proběhlo 4. února třídní kolo v recitaci. Básničku si každý vybral takovou, jaká se mu líbila. Paní učitelka nám je všechny přednesla a my jsme je s maminkami nacvičily. Ve škole jsme je moc krásné recitovali. Každý dostal odměnu i pochvalu. A do školního kola postupují Natálka Mokrá, Vojtík Pokorný a Adélka Benová. Budeme jim držet pěsti.

V Matematice se také věnujeme nakupování a prodávání, placení mincemi a vybírání zboží. Paní učitelka říká, že finanční gramotnost je moc důležitá. Tak už umíme zacházet s desetikorunou a moc nás to baví!

Spolužáci

Soutěž Rozpočti si toFotogalerie z digitální jazykové laboratoře
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty