Christmas Run Brno

prosince 14, 2021

V sobotu (11. 12. 2021) se v brněnském parku, v Lužánkách, běžel tzv. Christmas Run (vánoční běh). Jedná se o sérii předvánočních nočních běhů, které se běhají na čtyřech místech České republiky.  A to v Olomouci, Mostě, Brně a končí se v Praze.

Z našich dětí se tohoto běhu zúčastnily tři žákyně – Denisa Furchová (6. B), Natálie Kratochvílová (6. B) a Michelle Šestáková (7. C). Trať nebyla lehká, neboť téměř všude to neustále podkluzovalo. Běželo se totiž po zasněžených, zablácených a zledovatělých cestách. I přes to si ale děvčata vedla dobře. V dětských bězích (v běhu na jeden kilometr) si z našich nejlépe vedla Michelle, která doběhla na celkovém třetím místě. Poté ji na pátém místě stíhala Denča a chvilku za ní přiběhla i Natálka. Pochvalme holky nejen za jejich výkony, ale i za to, že se snaží na sobě pracovat. Chodí totiž na tréninky nejen ve čtvrtek, ale i v pondělí, případně i v pátek večer a o víkendech. Pomalu a jistě začíná být vidět, jak se děvčata zlepšují.

A protože je třeba jít mladé generaci osobním příkladem, tak se v pět večer na dospěláckou trať (5,2 km) postavila i jejich trenérka. Ta si klouzavé trasy užila podstatně více a několikrát byla blízko i jízdě po zadku. Nakonec ale zvládla doklouzat do cíle na celkovém pátém místě (s muži) a v ženské kategorii zvítězila.

Doufejme, že nám závody brzy opět nezakážou a budu moci přidat další článek.

Barbora Kopřivová

 

MikulášČertíci ve školce
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty