Cestujeme po Evropě

dubna 12, 2019

Na žáky 5. C čekal celodenní projekt Evropa. Protože jsem si chtěli utřídit všechny informace a znalosti o tomto tématu, zvolili jsme možnost vyrobit si vlastní lapbook. Že jste to slovo nikdy neslyšeli? Jedná se takovou menší formu encyklopedie, 3D knihy, kterou si žák sám vyrobí a může ji kdykoliv znovu využívat k procvičení všech znalostí na dané téma. Hravou formou se žáci naučili vlajky států Evropy a jejich hlavní města, pomyslně procestovali nejvýznamnější památky a přiučili se, kde je najít. Následně se seznámili s některými významnými osobnostmi, literárními postavami, uměleckými obrazy a historickými událostmi, které k Evropě neodlučitelně patří. Na závěr celé výroby nechyběla ani zeměpisná část s mapou a zajímavostmi o povrchu a členitosti Evropy. A protože se za svoji práci nestydíme, necháme Vás nakouknout do našich výtvorů. Jak se Vám naše knihy líbí?

Mgr. Radka Horníčková

Vítání JARA!Jarní tvoření ve školce
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty