Cestování prázdninami nekončí

září 15, 2022

Prázdniny nám letos přinesly spoustu skvělých zážitků a naši žáci objevili mnoho krásný míst. Ale nemusíme se bát, že bychom se začátkem školního roku cestovat přestali. Právě naopak.

V podkrovní jazykové učebně jsme využili prostor s kobercem, který nám poskytl příjemné zázemí. Na konci loňského školního roku nám žáci pomohli přestěhovat knihovničky, seřadili knihy a my už jsme se postarali jen o výzdobu. A kde že je tedy to cestování? Máme zde nový rozcestník, který vás zavede do Narnie, můžete nastoupit na expres do Bradavic, případně navštívit Královo přístaviště. A jak se do všech těchto míst dostanete? Využijete k tomu naši školní knihovnu.

Už se moc těšíme, až se zde s žáky usadíme na pohodlné podsedáky, vaky, polštáře a vydáme se na báječnou cestu literaturou.

učitelky českého jazyka a literatury

Vzpomínky z prázdninCo je u nás nového?
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty