"Čeština a matematika hrou" aneb kroužek doučování

dubna 20, 2022

V kroužku se s žáky pravidelně potkáváme jednou týdně při procvičování a opakování učiva 2. ročníku. Zde si děti nabyté znalosti prohlubují formou her (např. deskových či online na IT). Nejdůležitější částí našeho společného setkávání je samozřejmě čtení s porozuměním, což je základ veškerého učení nejen v českém jazyce, ale i v matematice a jiných předmětech.

Přejme dětem dobrých výsledků a hodně sil v dalším vzdělávání.  A že opakování je matka moudrosti, to praví již staré latinské přísloví.

Mgr. Andrea Švecová a Mgr. Jitka Králíková

Velký úspěch naší žákyněProjekt Forum Romanum
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty