Česko – Slovensko a cesta záložek do knížek

listopadu 15, 2017

Do již tradičního projektu Záložka do knížky spojuje školy, který pořádá Knihovna Jiřího Mahena ve spolupráci se Slovenskou pedagogickou knižnicou, se u nás v Pohořelicích tentokrát zapojily 4. a 5 třídy. Téma tajuplný svět knižních příběhů skýtalo spoustu možností realizace, každá třída ho pojala po svém, a tak vzniklo přes 150 krásných knižních záložek, které putovaly jako dárek dětem do Základní školy v Liesku. Na oplátku k nám doputovala krabice ze Slovenska, ve které každý našel záložku od slovenského kamaráda. Společně jsme si také mohli prohlédnout knížku z historie a života liesecké základní školy.

Beseda se spisovatelemÚspěch na poli matematiky
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty