Červená – oranžová – zelená - jedemééé…

října 27, 2016

Ve čtvrtek 6. října si žáci 4. tříd užili den na dopravním hřišti v Miroslavi. Nejdříve si zopakovali pravidla silničního provozu a připomněli nejdůležitější dopravní značky. Na hřišti plném skutečných semaforů, přechodů a značek si natrénovali, jak se na silnici správně chovat jako chodci i cyklisté. Na kolech projížděli křižovatkami. A na závěr si každý mohl otestovat svoji šikovnost při jízdě zručnosti. Počasí nám vyšlo, a tak jsme si vychutnali pobyt venku i v úžasném patrovém autobusu.

Jitka Benová, Martina Hubáčková, Bohumila Kolínková, Kateřina Pikulová

Daltonská výuka ve 4. třídáchBeseda s CHKO Pálava
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty