Čertíci ve školce

prosince 15, 2021

V pátek 3. prosince se to ve školce hemžilo malými čertíky, ale nebojte se, to jen my děti jsme přišly do školky v maskách. Při čertovských hrách, písničkách a diskotéce jsme si krátily čas, než přijde dlouho očekávaná návštěva. Hlavně jsme se těšily na Mikuláše s andělem. Jestlipak nám něco nadělí? Když se objevili ve dveřích, trošičku jsme se bály, i malinko slzička ukápla. Docela vzadu jsme dokonce zahlédly velkého čerta! Ale když jsme zarecitovaly o Mikulášovi a zazpívaly čertovskou polku, bylo po strachu. Dostaly jsme sladkou odměnu a spoustu ovoce. Po jejich odchodu se někteří malí čertíci docela oddychli. To bylo zážitků a povídání!

                                                                                              Děti z MŠ Pasohlávky

Christmas Run BrnoNetradiční hodina tělocviku
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty