Čáry, máry, abraka dabra – kouzlení v Pasohlávkách

listopadu 29, 2022

Ve středu 16. 11. nás navštívil kouzelník Waldini. Děti, některé i trochu se slzami, byly zvědavé, co se bude dít. Ale mistr kouzel všem vysvětlil, co nás čeká a že bude potřebovat pomoc. To bylo něco pro odvážné kluky a holky. Všechny děti chtěly čarovat spolu s kouzelníkem. Obdivovaly triky s dřevěnou kuličkou, barevnými šátky, pestrobarevným deštníkem, a dokonce i živým holoubkem. Toho si děti mohly i pohladit. Nevěřícně žasly, kam zmizel prstýnek paní učitelky, jak kouzelník uměl zmenšovat nebo naopak zvětšovat karty. Děti byly nadšené, hodně se nasmály. Nikdo se ani na chviličku nenudil, ani ti nejmenší. Byl to prima zážitek. Všichni se těší, až zase někdy přijede s novými kouzly.

Králíková, M. Chudobová.

9. C jako DNA detektivovéSvatomartinský pochod
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty