Čaroden v čarotřídě

května 08, 2022

Na pátek 29. dubna jsme se těšili. Bylo to naše první daltonské učení a hned v kostýmech čarodějnic a čarodějů. Hlavní čarodějnice nám vysvětlila, že pokud chceme být dobří učedníci, musíme zvládnout mnoho dovedností. Nemyslete si, že umíchat si lektvar neviditelnosti a vypít jej na ex, je tak jednoduché. Obsahoval kyselou krvakolu, ale i lahodnou řeku. Těžká věc je také najít v noci v lese cestu z barevných kuliček slizu. Nejlépe nám šel rychlolet na koštěti a pojídání Jeníčkových prstíčků namočených v krveládě. Celou dobu nás v čarotřídě hlídala obrovská černá kočka, přeměněná kamarádka naší hlavní čarodějnice. Svou práci i zážitky jsme si vzali domů v podobě Knihy čar a kouzel.

Podívejte se na fotky a věřte, že jsme velice nadějné čarodějky a čarodějové!

Vaši učedníci s hlavní čarodějnicí z 1. B

Čarodějnický sletJarní soutěž mažoretek
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty