Čarodějnický dalton v 5. C

dubna 28, 2017

Čarodějnice se neprohánějí na košťatech jen venku, ale některé se najdou i ve školách. To třeba čarodějnice Radimíra navštívila 5. C právě ve chvíli, kdy se žáci věnovali daltonské výuce. Žáci byli nejdříve mírně zaskočeni, ale po krátkém seznámení všichni jistě pochopili, že Radimíra je spravedlivá a hodná čarodějnice a není se tedy čeho obávat. Seznámila je s tradicí „pálení čarodějnic“, pomohla jim vyplnit několik povinných a volitelných pracovních listů a na závěr všichni žáci pro Radimíru vytvořili pavoučí rodinku, aby i ona měla své kamarády. Myslím, že od tohoto dne už žáci 5. C nikdy nebudou považovat čarodějnice za své nepřátele.

Radka Horníčková

Turnaj ve vybíjenéČtvrťáci vyráží na kolo
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty