BMX exhibice

Červen 26, 2017

Dne 20. června se pro žáky naší školy uskutečnila BMX exhibice v pohořelickém Army Dirt parku. Na programu byla jízda na kolech BMX. Vystupovali zde Dominik Vacík, Zdeněk Pešek, Adam Halbich a devítiletý Mirek Vanc, kteří nám předváděli triky jako nofoot, 360, back flip nebo condor. Za některé kousky sklidili velký potlesk. Dozvěděli jsme se také něco o historii a pravidlech tohoto netradičního sportu. Součástí byla i asi patnáctiminutová pauza, během které si žáci mohli jízdu na kole BMX vyzkoušet, což mělo velký úspěch. Celá exhibice trvala dvě hodiny. I když bylo velké teplo, všichni jsme si tuto akci moc užili a doufáme, že se příští rok bude konat zase.  Někteří dokonce hned odpoledne navštívili park znovu, aby se ještě projeli.

Daniel Matute, Martin Zákoutský (7.A)

Za Alžbětou do Anglie a zpátkyOdpolední exkurze školní družiny