Beseda o přírodě

května 19, 2016

Žáci třetích ročníků se učí v prvouce o zvířatech, a tak vznikl nápad uspořádat besedu s myslivcem. Žáci 3. C a nultých ročníků se setkali s panem Markem Machanem, který připravil pro děti přednášku o lesní zvěři, přinesl na ukázku parohy, loveckou zbraň a spoustu dalších zajímavých věcí. Děti se nejenom dotazovaly, ale také mohly odpovídat na otázky a získat drobné odměny. Chceme tímto poděkovat panu Machanovi za čas, který si pro děti v dnešní „uspěchané“ době udělal, a popřát hodně zdraví a pracovních úspěchů.

Marcela Větrovská

Přidat komentář
Můj domovPlavání 3. B a 3. C

Přidejte Váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty