Běh ke cvrčovickému splavu

října 08, 2020

Žáci 4. B podpořili na konci září evropský projekt ESSD – Evropský školní sportovní den s hlavní myšlenkou podpory pohybové aktivity dětí. Přestože se mělo jednat o akci s účastí co největšího počtu dětí, z důvodu koronavirových opatření proběhl pouze za symbolické účasti naší třídy. Děti běžely v délce 1,5 km ke cvrčovickému splavu. Stejnou vzdálenost zvládly také zpět. Domnívám se, že to byla výzva především pro ně samotné dokázat si, že to zvládnou, a to s vědomím, že podporují dobrou věc. Odměnou se jim stal nejen příjemný odpočinek u splavu s brouzdáním ve vodě, ale zejména dobrý pocit z překonání sebe sama :).

Fotogalerie z průběhu výstavby nové školní budovySvatý Václav
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty