Ať žije Pipi Dlouhá punčocha!

února 28, 2022

Takový vítězný pokřik rozezvučel divadlo Radost v Brně ve středu 9. února dopoledne. Nadšení prvňáčci ze všech čtyř tříd tleskali spolu s herci a výborně se bavili. Představení Pipi Dlouhá punčocha podle stejnojmenné knihy Astrid Lindgrenové mělo skvělou atmosféru. Dětem se líbila kouřová clona, osvětlené deštníkové medúzy, otočná loď tatínka náčelníka Dlouhá punčocha, trampolíny, kostýmy, zkrátka všechna divadelní kouzla, která nám na představení připravili. Užili jsme si opravdu hodně legrace, scénce ve škole se pak hlasitě smály hlavně paní učitelky. Samozřejmě, že tam bylo i tancování, fackování, skákání a kotrmelce. Pipi měla ukrutnou sílu a přelstila nejen policisty, ale i zloděje. Tak velký zážitek, stejně jako první společná jízda autobusem, to se hned tak nezapomene. Těšíme se na další divadelní kousek!

Mgr. Stanislava Zelinková

Školní kola olympiád z dějepisu a českého jazykaHulk a Červená karkulka se prohání po chodbách