„Ahoj, tady piráti!“

září 06, 2015

Piráti z prvních tříd se vydali ve středu 3. 6. na dobrodružnou výpravu. Cesta začala prohlídkou Zoo v Hodoníně. Děti strávily příjemné dopoledne poznáváním exotických zvířat. Odpoledne  malí piráti vypluli lodí Černá perla hledat poklad. Pod vedením kapitána Černovouse pluli se zbraní i beze zbraní po řece Moravě na tajný ostrov.

Každý člen posádky se musel na namáhavé cestě chopit kormidla. Podle mapy jsme pak našli ostrov s pokladem. Kořist jsme si spravedlivě rozdělili. Plní zážitků z celodenního výletu se naši malí piráti vrátili spokojení a příjemně unavení.

 

Přidat komentář
ŠD Den dětí u hasičůExkurze Pardubice, Ležáky 2015

Přidejte Váš komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty