AED defibrilátor – malý přístroj s velkým významem

prosince 01, 2022

Věděli jste, že 35 000 lidí ročně umírá v České republice na zástavu srdce? Většinou přijde nečekaně a je jedno, zda je člověk zdravý, nebo nemocný. A přitom stačí tak málo. Mít při ruce AED defibrilátor a nebát se ho použít. Jeho jednoznačné pokyny dokáží navést kohokoli z nás tak, abychom byli schopni pomoci člověku, který to v dané chvíli potřebuje. To a mnoho dalších užitečných rad se dozvěděli žáci devátých ročníku na besedě, kterou pro ně připravilo město Pohořelice. Ti, co se nebáli, si mohli přístroj sami vyzkoušet na připravené figuríně. Včasná pomoc je důležitá. I laik s AED může zachránit život.

Svatomartinský pochodČertovského rojení
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty