Adventní dílničky

prosince 14, 2015

Adventních dílniček – tvořivého odpoledne školní družiny – se v pátek 27. listopadu 2015 zúčastnilo přes padesát rodičů s dětmi. V době od 15 do 18 hodin si mohli vytvořit například ozdoby na zavěšení ve tvaru ryby, dále dekorace z ořechů, přáníčka se stromečkem nebo sněhulákem a různé vánoční výtvory z korálků a drátků s motivy kapra, stromečku či květiny. Pro nejmenší byly přichystány omalovánky a „domalovánky“ – dokreslování druhé poloviny obrázků s vánoční tematikou.

Paní vychovatelky z I. – V. oddělení pro všechny připravily menší občerstvení. Rodičům byla nabídnuta káva, pro malé i velké byl přichystán čaj a něco k zakousnutí.

Hojná účast rodičů (byť v menších prostorách) nás velice potěšila a těšíme se, že celou akci se stejným úspěchem zopakujeme i napřesrok.

Milena Kánovičová

Loutkové divadlo v ŠDCesta z Marsu

Přidejte Váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.