Adaptační pobyt v 6. ročníku

října 01, 2018

Žákům šestých ročníků se v září splnilo jejich tajné přání – a sice prodloužit si prázdniny ještě alespoň o pár dní. Ve dnech 10. – 12. září se totiž účastnili adaptačního pobytu na Vysočině. Na tři dny vyměnili školní lavice za krásné prostředí rekreačního centra Křižanov a poznávali své nové spolužáky. V pondělí hned po příjezdu a ubytování se v chatkách začal náš program her a aktivit. Žáci soutěžili v různých disciplínách, ve kterých prověřovali nejen fyzické schopnosti, ale také své bystré hlavy. Výsledky všech soutěží se zapisovaly a ve středu na žáky čekalo vyhlášení „celotáborové“ soutěže. Hrály se vodní bitvy, soutěžilo se ve skládání puzzle, hledaly se odpovědi na nejzáludnější otázky. Paní učitelky se zhostily funkcí rozhodčích a nikomu nedaly nic zadarmo.

Naše vyčerpaná těla jsme po každodenních bojích občerstvovali v místní jídelně, kde nám výborně vařili a večer na děti čekal zasloužený relax u diskotéky pod širým nebem.

Pobyt v Křižanově, na kterém jsme se měli všichni lépe poznat a skamarádit, tak splnil své účely a myslím, že budeme mít na co vzpomínat.

A kdo že tu celotáborovou hru nakonec vyhrál? No přece všichni – skvěle jsme se totiž bavili a užili si krásné tři dny her, legrace a chvil strávených mezi kamarády.

Monika Ježová

Bronzová Želešická růžeBěh naděje 2018
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty