Adaptační kurz Březová

května 14, 2022

Na začátku května vyrazily třídy 7. A a 7. D na adaptační kurz do Outdoor resortu Březová. Na místě nás čekali dva skvělí instruktoři a spousta zajímavých aktivit. V nabitém třídenním programu mohl každý otestovat své akrobatické dovednosti za podpory a fandění spolužáků, zabojovat proti kamarádům při přetahování na laně nebo si vyzkoušet týmovou spolupráci v závodech na raftech či paintballu. Odvahu všech prověřilo dobývání strašidelné věže, ze které se mohli dostat jen ti, kteří našli tajný kód. Poslední večer zakončila diskotéka s ohňovou show.  Díky různorodosti aktivit si každý našel něco, co ho opravdu bavilo. Odjížděli jsme unavení, ale spokojení, protože všichni měli možnost se zapojit, překonat své obavy a posunout se ve svých dovednostech někam dál. Už teď se těšíme na další společnou akci a nové zážitky.

Kateřina Opršalová

Aktivity v Březové byly super, moc jsem si je užila. Bylo to něco nového. Jídlo a pití bylo taky v pohodě. Celkově to bylo fakt super a dobrý zážitek do života.

Dajána L.

Nejvíc se mi líbilo, že byla sranda a chovali jsme se jako spolužáci k sobě hezky. Atrakce byly super, byl to skvělý zážitek překonat své strachy.

Nikola C.

Matematický klokanVítání občánků v Pasohlávkách
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty