Společně to zvládneme aneb distanční výuka v 2. B

března 17, 2021

Od 1. března se opět uzavřely všechny školy v Česku a nikdo zatím s jistotou neví, kdy děti opět usednou do školních lavic. Výuka se přesunula do domácího prostředí, a i když by se někomu mohlo zdát, že mají děti a učitelé prázdniny, není tomu tak.

Naše třída 2. B se potkává na online hodinách vždy dvakrát denně, snažíme se pracovat velmi pilně a svědomitě. Procvičujeme probrané učivo, fixujeme ho, ale také vyvozujeme úplně novou látku. Někdy nám to dá pořádně zabrat, ale jsme bojovníci a určitě to zvládneme.

Touto cestou bych velmi ráda poděkovala nejen dětem za jejich svědomitý přístup k práci, ale hlavně rodičům. Vyjadřuji své obrovské díky za pomoc a spolupráci. Vím, jak je pro mnohé z Vás situace obtížná a jak obrovský úkol na Vás, rodiče, při pomoci s plněním domácí přípravy padá. Bez Vaší pomoci by se děti často neobešly a já si toho nesmírně vážím.

Pevně doufám, že se brzy všichni potkáme ve škole a budeme moci pokračovat nejen ve výuce, ale ve všech volnočasových aktivitách a hrách, o které jsme teď ochuzeni.

Přeji nám všem v tomto nelehkém čase hodně sil, pozitivní mysl a především pevné zdraví.

Mgr. Jana Slaná

Abeceda dle 9. ANetradiční hodina