Úspěch našich fotbalistů

Duben 02, 2018

Žáci naší školy mají již desátým rokem možnost navštěvovat páteční kroužek halové kopané. Každoročně poměřujeme naše fotbalové dovednosti s okolními školami. V tomto, pro kroužek výročním roce, se povedl největší úspěch. Po vítězství v okrskovém kole se klukům podařilo  zvítězit i v okresním kole v Ivančicích, což jim umožnilo reprezentovat školu na krajském finále opět v Ivančicích. Na tomto turnaji měl fotbal opravdu vysokou úroveň. Hráči byli velmi dobře individuálně vybaveni, což se projevilo i v předvedené hře. Školní fotbalový tým dokázal obsadit třetí místo v kraji. Předností týmu byla jeho vyrovnanost. V útoku se střelecky prosazovali hlavně Adam Trumpeš a Jiří Ondrůšek. Obranu dirigovali především Vojtěch Kratochvíl a Jiří Patočka.

Klukům gratulujeme a děkujeme za výbornou reprezentaci školy.

Pořadí závěrečného turnaje:

1. Gymnázium Moravský Krumlov
  2. ZŠ Boskovice, 9. května
  3. ZŠ a MŠ Pohořelice
  4. ZŠ Vyškov, Purkyňova
  5. ZŠ V. Menšíka, Ivančice

Hlasuj v anketě pro nejlepší plakát na nápojový automat!Víčkovaná