Dne 21. února proběhlo školní kolo recitační soutěže, kterého se zúčastnilo celkem 9 žáků. Ti před tříčlennou porotou, složenou z vyučujících českého jazyka, recitovali vybraná díla poezie či prózy.

Soutěžilo se ve dvou kategoriích. V první kategorii zvítězila Štěpánka Poláková (6. C), druhé místo obsadila Veronika Elsnerová (6. B) a třetí Jan Horčička (7. B). Ve druhé kategorii zvítězil David Wagenknecht (8. D), druhá skončila Eva Mičková (8. B) a jako třetí se umístila Hana Vudiová (9. C). Žáci předvedli skvělé výkony a dva nejúspěšnější z každé kategorie postupují do okresního kola recitační soutěže.

Všichni účastníci si zaslouží pochvalu za kultivovaný přednes a velkou odvahu vystoupit před porotou a spolužáky. Všem přítomným tímto děkujeme, vítězům srdečně gratulujeme a postupujícím přejeme hodně štěstí a pevný hlas v okresním kole, které se koná dne 13. března v Tišnově.

Mgr. et Mgr. Michaela Žáková