ŠD - 7. oddělení

 • 7. oddělení

  Vychovatelka: Lenka Žaludková

  E-mail: lenka.zaludkova@zspohorelice.cz

  Tel.: 519 427 826

  Budova: Pasohlávky 209

  Počet dětí: 14

   

 • Velikonoční zdobení

  Vítání jara

  Výroba karnevalových masek

  Valentýnské vyrábění – 14. 2. 

  Dovádění na sněhu a se sněhem

  Advent

  Vánoční tvoření v místní knihovně

  „Svatý Martin přijíždí na bílém koni“. Pranostika nám jednoznačně připomíná, že se blíží čas zimních večerů. I my jsme si tento svátek v pátek 11. 11. 2016 také připomněli. S dětmi ze školní družiny jsme se v přestrojení sv. Martina na bílém koni a jeho družiny vydali na pochod naší obcí. Všem přihlížejícím jsme rozdávali sladké martinské koláčky, svůj pochod doprovázeli svatomartinskou písní a nechyběla ani svatomartinská husa.

  Dne 10.10.2016 jsme navštívili místní knihovnu. „Vydali“ jsme se na „Pohádkové putování“, kdy nás čekal program plný zábavy, soutěží a úkolů, se kterými nám pomáhaly pohádkové postavy. Společně jsme vše zvládli a na pár hodin jsme se cítili opravdu jako v pohádce.

  Poslední aktuality