ŠD - 5. oddělení

Budova: Lidická 12

Počet dětí: 30

•

Výlet za zvířátky do Velkého Dvora a Letní diskotéka v družině se nám vydařily a už se všichni těšíme na prázdniny.

Diskotéka ŠD 19. 6. 2017

Výlet do Velkého Dvora

Miss celé ŠD

ŠIPKOVANÁ – hledání pokladu 25. května 2017

Jaro

Jakmile nám přišlo jaro, v družině nám nastalo spousty aktivit, na které jsme se celou zimu těšili. První věcí, kterou jsme začali, byla oslava Dne Země v parku, první nákupy jarních kytiček pro maminky se uskutečnily na návštěvě v zahradnictví a tohle vše jsme zakončili zvolením Miss v našem oddělení.

Velikonoční tvoření  – SVČ  12. dubna

Dílničky na ZUŠ Pohořelice 11. dubna

Na výstavě v OU Cvrčovice 5. dubna

Jaro

Březen měsíc knihy – Kdo se směje naposled…

Piškvorky – turnaj 17. února

Nejprve proběhly souboje v jednotlivých odděleních a 17. února  se utkali vítězové mezi sebou.

Stavění sněhuláků

Nová stavebnice

Návštěva knihovny

Divadelní představení   Krakonošovy Vánoce

Vánoční příběh jak Krakonoš společně s vílou a zvířátky vítali Vánoce.

Beseda s policistou

V úterý 22. Listopadu 2016 mezi nás do školní družiny přišel příslušník Policie ČR Josef Blahut, který dětem v rámci prevence vyprávěl o bezpečném chování  doma, ve škole i na ulici (telefonování, komu lze otevřít, při styku s cizími lidmi), dále kyberšikaně a šikaně obecně.

Poslední aktuality