Odpolední exkurze školní družiny

Červen 26, 2017

Ve středu 14. června 2017 jsme si dětmi ze školní družiny vyšli na odpolední výšlap. Vydali jsme se podívat na zvířata chovaná na farmě Sušárny s.r.o. Pohořelice do Velkého Dvora. Mnoho dětí s sebou neslo starší pečivo pro zvířata. A jaká zvířata jsme zde viděli? Spatřili jsme prasata a selátka, pštrosy, ovečky i oslí rodinku. Paní Kudrnové, která nás celým objektem provedla, náleží naše velké poděkování jak za doprovod, tak za pohoštění pro všechny děti.

Na další osvěžení a svačinku jsme se vydali k místnímu pohostinství, kde děti dostaly točené limonády. Dále si mohly zakoupit, na co měly chuť a vyskotačit se na průlezkách. Třebaže bylo celý den veliké horko, výlet se nám vydařil a dětem se ve Velkém Dvoře moc líbilo.

za školní družinu Milena Kánovičová

BMX exhibicePlavecký výcvik