Novinky z Pasohlávek

Březen 06, 2016

Druhé pololetí školního roku nám začalo příjemně – návštěvou divadla Radost v Brně. Za odměnu, že jsme zvládli 1. pololetí, jsme si 4. února nadělili představení Broučci. Užili jsme si zábavu, napětí  i radost z jízdy autobusem.

V úterý 9. února absolvovaly třídy 1. D a 2. D poslední společné plavání v Hustopečích. Že se dětem ve vodě líbilo, se můžete přesvědčit na fotografiích.

Měsíc únor patří karnevalům a ani u nás tomu nebylo jinak. Malý dětský karneval vypukl v tělocvičně ve čtvrtek 11. 2. Děti ze školky a školy se proměnily v princezny, prince, kovboje, piráty, víly a další filmové bytosti a zvířátka. Nejprve jsme se rozehřáli rozcvičkou a tancem, poté následovala přehlídka masek a pohybové hry. Na závěr nesměla chybět volná zábava a rej masek v rytmu hudby. Ve školní družině si pak děti vyrobily karnevalové škrabošky.

Marie Chudobová, Jana Rusňáková, Jana Turečková, Lenka Žaludková

Pohybový kroužekPreventivní pořad o kyberšikaně

Přidejte Váš komentář