Limonádový Joe

Červen 05, 2017

Napsal Ríša Mrázek 3. B

Psal se den 12. 5. 2017 a třídy 2. B a 3. B jely do divadla na představení Limonádový Joe. Jelikož cesta trvala asi hodinu, tak jsem se koukal z okna. Když jsme dorazili, tak jsme vstoupili do divadla, jenže představení nebylo ještě připravené, tak jsme si v bufetu mohli koupit něco k jídlu. Bohužel byla velikánská fronta, a tak jsem musel čekat asi 10 minut, stejně jsem si koupil jen Mentos. Mezitím se zbytek třídy chystal k přesunu do sálu.

Jen, co jsme se usadili, divadlo začalo předehrou. Z výšin vyletěl sup a pistolníci začali střílet, až nakonec supa sestřelili. Poté se opona rozevřela a začala hra Limonádový Joe, která se nesla v podobném duchu jako její předehra. Představení i s přestávkou trvalo zhruba dvě hodiny a všem se nám moc líbilo! Po skončení jsme si ještě chtěli koupit něco v bufetu, ale bylo už zavřeno, tak jsme se pomalu začali přesouvat k autobusu, který nás v pořádku dovezl zpátky do školy.

Za třídy 2. B a 3. B Ríša Mrázek

Za zážitky? Do Vídně!Atletický trojboj