Dětský karneval

Duben 23, 2018

Dne 8. 4. 2018 se místní sál v Pasohlávkách proměnil v ráj pro všechny děti a dospělé. Konal se tu Dětský karneval. Dominantou pro tento rok byla zvířátka a tak se dospělí, pořadatelé a výzdoba sálu nesla v tomto duchu a tématu. Jelikož dvě velké zebry by samy na výzdobu nestačily, přiložily ruku k dílu i děti ze ŠD. Vyráběli jsme papírové želvy, papoušky a veselé klauny, ze kterých jsem měli obrovskou radost a bílé stěny v sále najednou hrály všemi barvami. Sál jsme společnými silami vyzdobili a změnili k nepoznání.

Soutěže, hry, tanečky a zpěv každý z návštěvníků tohoto dne uvítal a domů si odnesl krom odměn a karnevalové medaile i úsměv na tváři a spoustu krásných zážitků. Doufám, že spolupráce s paní knihovnicí Alenou Kratochvílovou bude i nadále přinášet spousty takových krásných chvil.

Lenka Žaludková

Ukázky z tvorby žáků druhého stupněExkurze k dějinám II. a III. odboje a k dějinám holocaustu: fotogalerie