Bavíme se daltonem

Červen 19, 2017

V posledních daltonech tohoto školního roku se 5. A vydala do různých oblastí. Pavlína Matulková a Sofie Svobodová si pro spolužáky připravily zajímavý dalton o oceánech a mořích, podobné přírodovědné téma zaujalo i Tomáše Tomance a Lukáše Valíčka, kteří si nachystali téma ryby. Paní učitelka pak děti zavedla do historie, do doby pobělohorské. Trochu odlehčení přineslo téma Jaroslava Koudely a Adama Petlacha – dopravní prostředky. Daltonský rok jsme zakončili výletem do Velké Británie, kde nám učarovala krásná města a jejich památky. Hráli jsme si se slovy, procházeli prezentace, sledovali videa, vypracovávali pracovní listy, hledali v mapách, luštili křížovky a přesmyčky, kreslili obrázky, vyhledávali informace, zpívali písničky… učení nás prostě bavilo.

Naši nejmladší na farměVýlet 3.A a 3.C očima dětí