Atletický trojboj

Červen 05, 2017

V pátek vybraní žáci z 3. – 5. třídy jeli na atletické závody do Ořechova. Zde je čekaly sportovní disciplíny – 50 m běh, hod kriketovým míčkem a skok do dálky. Počasí bylo hodně letní, ale všichni do sportovního klání šli z plných sil a výsledky se brzy dostavily. V kategorii dívek 1. – 3. třída suverénně celkově vyhrála naše Rozálie Pavlíčková, Veronika Mrázková byla na 6. místě. V kategorii mladších chlapců naši borci Jarek Souček a Šimon Grimm skončili v těsném závěsu – 5 a 6. místo. U starších dívek byla na 3. místě Hana Šebestová, Stanislava Marjanovič skončila sedmá, hoši Denis Sobotka byl pátý a Patrik Aubus osmý.

Naše škola byla celkově na 2. místě a tak postupujeme do okresního kola v Tišnově. Tak nám držte 16. 6. palce!