Hry bez hranic

Květen 14, 2018

Ve středu 9. května 2018 se naše škola zúčastnila již 8. ročníku soutěže „Hry bez hranic“, kterou připravilo SVČ Pohořelice.
Sportovalo se v areálu za sportovní halou. Celkem mělo zápolit šest týmů, ale jedna škola bohužel nedorazila.
Každé družstvo mělo svou barvu. Pro Pohořelice to letos byla oranžová. Reprezentovali nás tito žáci: Viktor Žďárský (1. B), Štěpán Furiš (2. C), Michelle Šestáková (3. C), Jakub Plaštiak (4. A) a Stanislava Marjanovič (5. C). Našimi soupeři byly děti z Ivaně, Loděnic, Troskotovic a Vlasatic. Soutěžilo se v šesti disciplínách a náš tým si vedl výrobně. Po skončení pěti disciplín jsme se dělili o pomyslné první místo s dalšími dvěma školami. Bohužel v poslední disciplíně, která byla dvojnásobně bodovaná, nám štěstí nepřálo a skončili jsme na čtvrtém místě. I přesto jsme si dopoledne plné her krásně užili a přesvědčili jsme se o tom, že umíme spolupracovat jako tým a hrajeme fair play.
Již nyní se těšíme na další ročník Her bez hranic.

Jana Slaná

Kreslíme na chodníkSeznam žáků přijatých k povinné školní docházce v roce 2018/19