2. C

Počet dětí: 19

Budova: Lidická 12

Informace pro rodiče

Domácí úkoly si značíme červeným puntíkem. Zelený puntík označuje cvičení, které nebylo dokončeno v hodině a je třeba dodělat doma.

Žáci píší domácí práce pod dohledem, rodiče potvrdí podpisem.

Denně dětem prohlížejte pracovní sešity, notýsek, deníček. Vzkazy a nové zprávy, prosím, podepište.

Absenci omlouvejte do 48 hodin (ústně, telefonicky, …), po příchodu dítěte do školy musí být omluvenka napsaná do 5 pracovních dnů v notýsku.

Děkuji za spolupráci.

• Učitelé

• Marcela Větrovská
      Třídní učitelka

Vystudovala jsem gymnázium, SPgŠ- obor vychovatelství a MU – učitelství pro 1. stupeň ZŠ. Líbí se mi využívat moderní techniku ve výuce, ale jsem přesvědčena, že nejdůležitější je osobnost učitele a jeho vztah k žákům. Práci beru jako své poslání a snažím se učit tak, aby žáci chodili do školy rádi. Do hodin zařazuji alternativní prvky, jako je například činnostní učení.  Mezi mé záliby patří hudba, zpěv, film, plavání a turistika. Mám ráda podnikavé a usměvavé lidi, zvířata a relax na zahrádce.

• Petra Slančíková
      Asistentka pedagoga
      Ve škole v Pohořelicích jsem prvním rokem. Dříve jsem jako asistentka pedagoga a vychovatelka pracovala na základní škole v Mikulově. Mezi moje zájmy patří cestování, četba a divadlo.